Καταβολή τελών φοίτησης - Χειμερινό εξάμηνο 2019-2020

ΚΑΤΑΒΟΛΗ ΤΕΛΩΝ ΦΟΙΤΗΣΗΣ
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2019-2020

Ανακοινώνεται στους/στις μεταπτυχιακούς/ές φοιτητές/τριες του Δ.Π.Μ.Σ. «Γλώσσες, Επικοινωνία και Διοίκηση Υπηρεσιών Εκπαίδευσης στο σύγχρονο κοινωνικό, οικονομικό και τεχνολογικό περιβάλλον» ότι η καταβολή των τελών φοίτησης πρέπει να έχει ολοκληρωθεί μέχρι τις 25 Οκτωβρίου 2019.

Όνομα: Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης
Τράπεζα: ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΙΒΑΝ GR34 0172 2020 0052 0209 4615 399
Αιτιολογία Κατάθεσης: Τέλη φοίτησης στο έργο 98142 για το/τη φοιτητή/φοιτήτρια …. (Ονοματεπώνυμο)