Μεταπτυχιακή Διπλωματική Εργασία 2020

Παρακαλούνται οι μεταπτυχιακοί φοιτητές του Δ.Π.Μ.Σ. «Γλώσσες, Επικοινωνία και Διοίκηση Υπηρεσιών Εκπαίδευσης στο σύγχρονο κοινωνικό, οικονομικό και τεχνολογικό περιβάλλον»: Α) που έχουν ολοκληρώσει το 3ο εξάμηνο σπουδών (εγγραφή Φεβρουάριος 2019) να καταθέσουν τη Μεταπτυχιακή Διπλωματική Εργασία μέχρι τις 30/9/2020 ή να υποβάλλουν αίτηση παράτασης ενός εξαμήνου. Β) που έχουν ολοκληρώσει το 2ο εξάμηνο σπουδών (εγγραφή Οκτώβριος 2019) να υποβάλλουν αίτηση* για εκπόνηση Μεταπτυχιακής Διπλωματικής Εργασίας το διάστημα από 01 Οκτωβρίου 2020 έως 30 Νοεμβρίου 2020. (Mπορείτε να βρείτε την αίτηση στον δικτυακό τόπο του ΔΠΜΣ (μενού ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΔΠΜΣ / Αρχεία για εκπόνηση διπλωματικής εργασίας). Οι αιτήσεις υποβάλλονται ηλεκτρονικά στη διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..