Ανακοίνωση για φοιτητές 2ου εξαμήνου

Παρακαλούνται οι μεταπτυχιακοί/ ές φοιτητές/ φοιτήτριες του Δ.Π.Μ.Σ. «Γλώσσες, Επικοινωνία και Διοίκηση Υπηρεσιών Εκπαίδευσης στο σύγχρονο κοινωνικό, οικονομικό και τεχνολογικό περιβάλλον» που έχουν ολοκληρώσει το 2ο εξάμηνο σπουδών (εγγραφή Οκτώβριος 2020) να υποβάλλουν αίτηση για εκπόνηση Μεταπτυχιακής Διπλωματικής Εργασίας το διάστημα από 01 Οκτωβρίου 2021 έως 30 Νοεμβρίου 2021.
(Mπορείτε να βρείτε την αίτηση στον δικτυακό τόπο του ΔΠΜΣ (μενού ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΔΠΜΣ / Αρχεία για εκπόνηση διπλωματικής εργασίας). https://dpms.frl.auth.gr/dpms-data-menu-gr/menuitem-files

Οι αιτήσεις υποβάλλονται ηλεκτρονικά στη διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..