Εκπόνηση Διπλωματικής Εργασίας 2019-2020

Παρακαλούνται οι μεταπτυχιακοί φοιτητές Β΄ εξαμήνου του Δ.Π.Μ.Σ. «Γλώσσες, Επικοινωνία και Διοίκηση Υπηρεσιών Εκπαίδευσης στο σύγχρονο κοινωνικό, οικονομικό και τεχνολογικό περιβάλλον» να υποβάλλουν αίτηση* για εκπόνηση Μεταπτυχιακής Διπλωματικής Εργασίας το διάστημα από 03 Φεβρουαρίου 2020 έως 21 Φεβρουαρίου 2020. Οι αιτήσεις υποβάλλονται στη Γραμματεία του Τμήματος Γαλλικής Γλώσσας και Φιλολογίας, 3ος όροφος κτηρίου Διοίκησης Α.Π.Θ. και ώρες 12:00-13:30 ή ηλεκτρονικά στη διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Mπορείτε να βρείτε την αίτηση στον δικτυακό τόπο του ΔΠΜΣ (μενού ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΔΠΜΣ / Αρχεία για εκπόνηση διπλωματικής εργασίας).