Αίτηση επιλογής ειδίκευσης

Παρακαλούνται οι μεταπτυχιακοί φοιτητές Α΄ εξαμήνου του Δ.Π.Μ.Σ. «Γλώσσες, Επικοινωνία και Διοίκηση Υπηρεσιών Εκπαίδευσης στο σύγχρονο κοινωνικό, οικονομικό και τεχνολογικό περιβάλλον» να υποβάλλουν αίτηση για επιλογή ειδίκευσης το διάστημα από 01 Φεβρουαρίου 2021 έως 19 Φεβρουαρίου 2021. Οι αιτήσεις υποβάλλονται ηλεκτρονικά στη διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Μπορείτε να βρείτε τα απαραίτητα αρχεία στο μενού ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΔΠΜΣ/Αρχεία για επιλογή ειδίκευσης.